|
Sziasztok! Jászberényi -nek hívnak,becenevem Kitti,1994. szeptember 08-án születtem Salgótarjánban.Szeretek kézilabdázni,gépezni és zenéthallgatni.MSN címem:[email protected] E-mail címem [email protected]
Ha rákattintasz a -re akkor még több ilyen nevet találsz! |